W związku z okresem urlopowym godziny pracy biura mogą być zmienione, dlatego prosimy o umawianie wizyt telefonicznie lub mailowo.

Translation Cafe – jesteśmy z Krakowa

  gru 10, 2018

Branża tłumaczeniowa w Krakowie rozwija się w szybkim tempie. Spośród wielu biur tłumaczeń, które można znaleźć w tym królewskim mieście, wyróżnia nas nie tylko niezawodna jakość i profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie realizacji zlecenia, ale również doskonała lokalizacja.

Biuro Translation Cafe umiejscowione jest w samym centrum Krakowa. Znajduje się 10 minut pieszo od rynku, nad Wisłą, nieopodal mostu Dębnickiego. Można dojechać do nas tramwajem numer 1, 2 lub 6, wysiadając na przystanku Jubilat. Kursują tu też autobusy linii 109, 114, 124, 144, 164, 169, 173, 179, 194, 252, 304, 424, 469 oraz 503. Biurowiec, w którym zlokalizowane jest nasze biuro tłumaczeń, dzieli od przystanku odległość zaledwie 200 metrów.

Współpracujemy z szerokim gronem tłumaczy (przysięgłych i zwykłych) mieszkających zarówno w Krakowie, jak i w innych miastach Polski, a także za granicą.

W przypadku tłumaczeń zwykłych odległość oczywiście nie ma żadnego znaczenia, gdyż standardowo cały proces translatorski odbywa się drogą mailową. Dokumenty w wersji cyfrowej przesyłane są w kilka chwil do naszych klientów mieszkających w najrozmaitszych zakątkach świata. Natomiast w przypadku tłumaczeń przysięgłych, które niezmiennie mają formę odpowiednio ostemplowanych dokumentów papierowych, dogodna lokalizacja w centrum Krakowa jest dużym plusem. Klienci często do nas wracają z kolejnymi zleceniami, chwaląc sobie umiejscowienie biura, do którego można łatwo i szybko dojechać.

Na terenie miasta korzystamy również z usług kuriera rowerowego, tak więc jeśli klient nie ma możliwości odebrać tłumaczenia osobiście, możemy je wysłać na dowolnie wybrany przez niego adres. Klienci z innych miast także mogą zamówić u nas tłumaczenie uwierzytelnione, pod warunkiem, że nie jest wymagane tłumaczenie z oryginału (w takim wypadku tłumacz musi mieć do dyspozycji dokument oryginalny). Gotowe tłumaczenie możemy przesłać pocztą, kurierem bądź w inny dogodny dla klienta sposób.

Łatwo do nas trafić, zapraszamy!

Translation Cafe logo

+48 12 629 07 12

Napisz do nas

Podobał Ci się wpis?


4.5 / 2

Bezpłatna wycena

 

Tłumaczenia Translation Cafe

+48 603 107 208