W związku z okresem urlopowym godziny pracy biura mogą być zmienione, dlatego prosimy o umawianie wizyt telefonicznie lub mailowo.

Bezpłatna wycena

 

Tłumaczenia tekstów naukowych i innych, przeznaczonych do publikacji

 

Tłumaczenua publikacji, tekstów naukowych i innych

Od początku działalności, a więc już prawie od dziesięciu lat, biuro tłumaczeń Translation Cafe przygotowuje tłumaczenia dla wydawnictw. Nasi klienci zawsze bardzo cenili sobie jakość wykonywanych przez nas tłumaczeń, a my cenimy sobie ich zaufanie i to, że zwracają się do nas z kolejnymi projektami.

 

Tłumaczenia tekstów naukowych i publikacji z języka obcego na polski

Przekład z języka obcego na język polski wykonuje tłumacz specjalizujący się w danej dziedzinie. Następnie tłumaczenie podlega weryfikacji i redakcji, dlatego wydawca otrzymuje tekst optymalnie przygotowany do druku.

 

Tłumaczenia artykułów i teksów do publikacji z języka polskiego na język obcy

Przekład z języka polskiego na język obcy zawsze wykonuje kompetentny tłumacz, dla którego język docelowy tłumaczenia jest językiem ojczystym, tzw. native speaker. Następnie tekst podlega weryfikacji przez drugiego tłumacza.

W celu uniknięcia błędnego przenoszenia wyrazów oraz zapewnienia właściwego układu tekstu zapewniamy dodatkową korektę techniczną po złożeniu tekstu do druku.

 

Aby mogli się Państwo przekonać o jakości naszych usług przed zleceniem tłumaczenia większej publikacji, chętnie wykonamy dla Państwa bezpłatną próbkę przekładu oraz prześlemy referencje od wydawnictw, które z nami współpracują. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Bezpłatna wycena

 

Zaufali nam

Tłumaczenia Translation Cafe

Polski
+48 12 629 07 12