W związku z okresem urlopowym godziny pracy biura mogą być zmienione, dlatego prosimy o umawianie wizyt telefonicznie lub mailowo.

Bezpłatna wycena

 

Tłumaczenie stron internetowych

Dobra i przetłumaczona strona internetowa kluczem do sukcesu

Obecnie promowanie firmy czy jakiejkolwiek innej działalności odbywa się wielokanałowo na kilku płaszczyznach jednocześnie, głównie za pośrednictwem nowych mediów. Jedną z najistotniejszych ról odgrywają portale społecznościowe, cieszące się dużą popularnością, za pomocą których odbywa się dwustronna komunikacja z klientami, fanami czy innymi odbiorcami. Wciąż jednak strona internetowa jest punktem wyjścia wszystkich działań marketingowych. To tam znajdują się najistotniejsze treści reprezentujące daną działalność, mające zainteresować obecnych klientów i zdobyć nowych kontrahentów.

Utworzenie optymalnej strony nie jest jednak wcale takie proste i wymaga sporego zaangażowania oraz wiedzy o tym, jak to zrobić. Jest to bowiem złożony proces mający na celu między innymi zapewnienie ciągłej i skutecznej reklamy oraz stałe poszerzanie grona klientów. To wirtualny odpowiednik firmy, gdzie odzwierciedlenie mają wszystkie działania prowadzone przez nią na co dzień. To miejsce łączące w sobie galerię czytelnych treści, trafiających w sedno i odpowiadających za dobrą komunikację, oraz reklamę, aktualności, a wszystko to opatrzone harmonijną grafiką. Strona nie może zostać pozostawiona sama sobie. Nad jej prawidłowym funkcjonowaniem musi nieustannie czuwać zespół odpowiednich osób.

Strona www to skarbnica wszystkich użytecznych informacji, kanał komunikacji, ale i potężne narzędzie, w obrębie którego odbywają się działania promujące firmę, wykorzystujące nowe technologie, w tym optymalizację treści i pozycjonowanie. Wszystko to ma na celu promowanie działalności w internecie, co w obecnych czasach ma kluczowe znaczenie dla każdej firmy, niezależnie od charakteru jej działalności.

Komunikacja między kulturami - strona www dla każdego

Strona internetowa działająca tylko w jednym języku nie ma zbyt dużego pola oddziaływania i nie ma możliwości odnieść międzynarodowego sukcesu. Zatem każda firma, której jest to celem, do grona swoich stałych współpracowników powinna zaprosić też tłumaczy. Dobra komunikacja i zrozumienie to podstawa udanej współpracy. A potencjalni nowi klienci chcą mieć możliwość czytania treści we własnym języku ojczystym. Nie należy im więc tego odmawiać. Może być to bowiem kluczowe w procesie nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Chcąc zatem skutecznie się promować na arenie międzynarodowej pierwszym krokiem, jaki należy podjąć, jest przetłumaczenie treści strony www na inne języki. Im ich więcej, tym lepiej – rezultatem jest większy zasięg oddziaływania.

Tłumaczenie stron www to wymagające doświadczenia zadanie, które najlepiej zlecić profesjonalistom. Translation Cafe to strzał w dziesiątkę. Mamy za sobą lata praktyki na tym polu, dzięki czemu z ręką na sercu możemy nazwać się specjalistami. Zaufany zespół tłumaczy, tworząc inne wersje językowe strony, zapracuje na sukces firmy.

Kluczem do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu jest wszechstronne otwarcie się na inne kraje i inne kultury, a najlepiej zrobić to, komunikując się w języku ojczystym klienta, którego chcemy pozyskać.

Język sieci - uwzględniamy go w tłumaczeniach stron internetowych

Język internetu rządzi się swoimi prawami, dlatego tłumaczenie strony internetowej wymaga nie tylko perfekcyjnej znajomości danego języka, branży i jej słownictwa, ale także opanowania sztuki lokalizacji, czyli dostosowania danych treści do nowego rynku, pod kątem nie tylko lingwistycznym, ale i kulturowym. Nie bez znaczenia jest tu także użycie odpowiednich słów kluczowych, których nie wystarczy jednak tylko przetłumaczyć. Trzeba je najczęściej stworzyć od nowa w oparciu o znajomość nowego runku i kultury odbiorców kraju, do którego chcemy dotrzeć.

Zespół Translation Cafe doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że strona www jest wizerunkiem firmy, a odpowiednio przetłumaczone treści mają niebagatelny wpływ na wynik prowadzonej działalności. Dlatego tłumaczenia stron internetowych zlecamy wyłącznie tłumaczom, którzy specjalizują się nie tylko w danej branży, ale i są mistrzami tworzenia tekstów marketingowych. Nie zapominamy bowiem, że strona internetowa to podstawowa platforma do promowania się w sieci.

Podejmujemy się również tłumaczenia danej strony równocześnie na wiele języków. W trakcie tego wymagającego procesu nad wszystkim kontrolę sprawuje kierownik projektu, który czuwa, aby treści zostały konsekwentnie i jednolicie przetłumaczone na wszystkie języki. W razie potrzeby zapewnia również odpowiednią komunikację między tłumaczami, którzy w ten sposób mogą skonsultować między sobą obraną taktykę tłumaczenia, tak by strona tworzyła spójną całość.

Na podbój świata - zacznij od przetłumaczenia strony internetowej

Strona internetowa to wizytówka firmy na globalnym rynku. Przekazuje informacje na temat oferowanych produktów i usług, tworzy wizerunek przedsiębiorstwa. Aby zrobić dobre wrażenie na zagranicznych kontrahentach i zachęcić ich do nawiązania współpracy, tłumaczenie strony internetowej musi być wykonane profesjonalnie – poprawne merytorycznie, nienaganne językowo i uwzględniające specyfikę kraju, z którego pochodzą klienci.

W biurze tłumaczeń Translation Cafe takie tłumaczenia wykonują zawsze native speakerzy, a więc osoby, dla których docelowy język tłumaczenia jest językiem ojczystym i które znają mentalność swoich rodaków, wiedzą, co będzie dla nich ważne, co może być niezrozumiałe, czym ich pozyskać.

W trakcie wykonywania tłumaczeń zawsze zwracamy uwagę na powtarzanie słów kluczowych, które są dla niesłychanie ważne. Wiemy, że tekst zamieszczony na stronie internetowej wpływa na sprawne pozycjonowanie i zwiększa możliwość odnalezienia strony w internecie przez obecnych i przyszłych klientów.

Jakie strony internetowe tłumaczymy?

Współpracujemy ze sprawdzonym i doświadczonym gronem tłumaczy specjalizujących się we wszystkich wiodących dziedzinach, tak więc żadna strona internetowa ani kombinacja językowa nie będzie dla nas problemem. Zapewniamy kompleksową usługę tłumaczeniową – w tym w razie potrzeby konsultację ze specjalistami z danej branży – niezmiennie mając na uwadze, że wielojęzyczność i wnikliwa znajomość innych kultur jest pierwszym i podstawowym krokiem do sukcesu na międzynarodowej arenie.

 

 

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu stron firm działających między innymi w poniższych dziedzinach:

  •  moda i lifestyle
  •  informatyka
  •  kulinaria
  •  technika
  •  motoryzacja
  •  turystyka
  •  medycyna
  •  nowe technologie

Bezpłatna wycena

 

Zaufali nam

Tłumaczenia Translation Cafe

Polski
+48 603 107 208