W związku z okresem urlopowym godziny pracy biura mogą być zmienione, dlatego prosimy o umawianie wizyt telefonicznie lub mailowo.

Otwieramy wirtualne granice – tłumaczenia stron www

  maj 26, 2020

Pandemia koronawirusa zmusiła nas do pozostania w domach, a wiele firm do przeniesienia jeszcze większej części swojej działalności do sieci. Ci, którzy wcześniej tego nie zrobili, teraz nadganiają i przenoszą się na tryb online, tak pożądany przez znaczną część społeczeństwa. Wygoda funkcjonowania w sieci sprawia, że taki stan rzeczy zapewne zostanie z nami na dłużej, żeby nie powiedzieć na zawsze. :) Granice wciąż pozostają zamknięte, ale – zamiast narzekać – warto wykorzystać ten czas na zniesienie granic wirtualnych i przetłumaczenie swojej strony www, by nie zostać w tyle.

W naszym biurze oferujemy profesjonalne usługi translatorskie stron internetowych o wszelakiej tematyce, od branży spożywczej przez modę, turystykę i motoryzację do IT, współpracując przy tym z doświadczonymi tłumaczami, którzy w swojej pracy praktykują kreatywne podejście do tekstu, tak cenione w branży marketingowej. Tłumaczymy opisy produktów, usług, hasła reklamowe, slogany, aplikacje, historie działalności firm, oferty, politykę prywatności, ulotki reklamowe, słowem,  żaden temat nie jest nam obcy. :) Strona internetowa dostępna tylko w jednym języku – w obecnych czasach płynnego przenikania się kultur i bezproblemowej komunikacji, dla której współrzędne geograficzne nie istnieją – nie ma racji bytu. Dlatego każdy, kto współpracuje bądź chce zacząć współpracować z zagranicznymi rynkami, koniecznie musi zadbać o to, by jego strona dostępna była w wielu różnych językach.

Zatem nie zwlekaj i zamów u nas usługę tłumaczenia marketingowego na dowolny język! Tłumaczymy na wszystkie języki europejskie oraz wiele azjatyckich. Masz pytania? Napisz do nas, chętnie pomożemy, doradzimy i przeprowadzimy Cię przez cały proces translatorski. :)

Translation Cafe logo

+48 12 629 07 12

Napisz do nas

Podobał Ci się wpis?


5.0 / 5

Bezpłatna wycena

 

Tłumaczenia Translation Cafe

+48 12 629 07 12