W związku z okresem urlopowym godziny pracy biura mogą być zmienione, dlatego prosimy o umawianie wizyt telefonicznie lub mailowo.

Kwalifikowany podpis elektroniczny w Translation Cafe

  maj 25, 2020

Usługi cyfrowe są w cenie nie tylko w dobie pandemii koronawirusa, ale dziś z wiadomych względów szczególnie je doceniamy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, rozszerzamy swoją ofertę o tłumaczenia przysięgłe w wersji cyfrowej, czyli tłumaczenia uwierzytelniane za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego (KPE). Rozwiązanie to jest dużym ułatwieniem usprawniającym proces tłumaczenia przysięgłego. Dotychczas tłumaczenia przysięgłe wydawane były w wersji papierowej, gdyż do uzyskania mocy prawnej wymagany był odcisk pieczęci tłumacza oraz jego odręczny podpis. Cały proces był czasochłonny nie tylko dla tłumacza, ale i klienta, który musiał odebrać takie tłumaczenie osobiście bądź skorzystać z usług kuriera czy innej formy wysyłki. Obecnie możemy zastąpić to wszystko kwalifikowanym podpisem elektronicznym, dzięki czemu dokument taki nie wymaga wydruku i może zostać przesłany elektronicznie w formie pliku PDF.

Zyskujemy w ten sposób wygodę, oszczędzamy czas i pieniądze, ale również działamy w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju i dobrem środowiska naturalnego. Skorzystaj z tego wygodnego i ekologicznego rozwiązania i zamów u nas tłumaczenie przysięgłe, które nie wymaga wersji papierowej! Aby dowiedzieć się więcej na temat kwalifikowanego podpisu elektronicznego, zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej, a także do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Otwieramy się na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania! :)

Translation Cafe logo

+48 12 629 07 12

Napisz do nas

Podobał Ci się wpis?


5.0 / 6

Bezpłatna wycena

 

Tłumaczenia Translation Cafe

+48 12 629 07 12