member of PSBT

Zapytanie

 

Tłumaczenia stron internetowych

Strona internetowa to wizytówka firmy na globalnym rynku. Przekazuje informacje na temat oferowanych produktów i usług, tworzy wizerunek przedsiębiorstwa. Aby zrobić dobre wrażenie na zagranicznych kontrahentach i zachęcić ich do nawiązania współpracy, tłumaczenie strony internetowej musi być wykonane profesjonalnie – poprawne merytorycznie, nienaganne językowo i uwzględniające specyfikę kraju, z którego pochodzą klienci.

W biurze tłumaczeń Translation Cafe takie tłumaczenia wykonują zawsze native speakerzy, a więc osoby, dla których docelowy język tłumaczenia jest językiem ojczystym i które znają mentalność swoich rodaków, wiedzą, co będzie dla nich ważne, co może być niezrozumiałe, czym ich pozyskać.

W trakcie wykonywania tłumaczeń zawsze zwracamy uwagę na powtarzanie słów kluczowych, które są dla Państwa ważne. Wiemy, że tekst zamieszczony na stronie internetowej wpływa na sprawne pozycjonowanie i zwiększa możliwość odnalezienia Państwa strony w internecie przez obecnych i przyszłych klientów.

Języki

Zapytanie

 

Zaufali nam

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij