member of PSBT

Zapytanie

 

Tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia marketingowe to nasza specjalność! Rozumiemy, że klient, zlecając nam przetłumaczenie swojej oferty – strony internetowej, broszury informacyjnej, menu czy katalogu – powierza w nasze ręce coś więcej niż samo tłumaczenie. Tak naprawdę naszym zadaniem jest dostarczenie tekstu w języku docelowym, który zachęci potencjalnych odbiorców do skorzystania z jego usług lub zakupu produktów.

Dlatego teksty o przeznaczeniu marketingowym – podobnie jak dobra literatura – wymagają profesjonalnego przekładu, oczywiście ze świadomością celu, tj. przedstawienia dobrego wizerunku firmy i przekonania klientów do skorzystania z jej oferty.

Nie każdy tłumacz potrafi w ten sposób pracować nad tekstem. Dlatego mamy wąskie grono sprawdzonych tłumaczy specjalizujących się właśnie w tłumaczeniach tekstów marketingowych. Nasi klienci często zwracają się do nas z prośbą, by ich ofertę przetłumaczył konkretny tłumacz, którego styl mieli okazję już poznać przy poprzednim tłumaczeniu.

Istnieje też możliwość przygotowania próbek tłumaczenia kilku tłumaczy, spośród których klient może wybrać osobę, której styl najbardziej mu odpowiada. Każde tłumaczenie o przeznaczeniu marketingowym podlega również redakcji, tak by efekt końcowy był satysfakcjonujący i spełniał swoje przeznaczenie – przyczyniał się do świetnej sprzedaży Państwa usług i produktów na rynku danego kraju.


 

Języki

Zapytanie

 

Zaufali nam

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij